Prokafe GOLD - Indie, Amerika

Objevte intenzivní kávový zážitek s naší speciální směsí Prokafe RED, která je designována tak, aby vás energicky probudila do nového dne. Tato silnější směs je obohacena vyšším podílem robusty, která dodává každému doušku výraznou chuť a energii potřebnou pro zahájení dne plného aktivit.

Prokafe GOLD je skvělým společníkem pro milovníky cappuccina, díky své vynikající schopnosti snoubit se s mlékem a vytvořit tak bohatou a krémovou konzistenci. Od prvního doušku budete fascinováni tóny hořkého kakaa a pražených mandlí, které se harmonicky mísí a přináší hlubokou a uspokojující chuť.

Tato směs je složena z vybrané robusty z Indie a prvotřídní arabiky z Jižní Ameriky. Každé zrno je pečlivě vybráno a praženo tak, aby vyniklo jeho jedinečné aroma a chuť. Prokafe GOLD vám při každém doušku představí teplo a krásu Jižní Ameriky spolu s líbeznou chutí Indie, což vytváří dokonalou harmonii a nabízí vám autentický, jihoitalský kávový zážitek.

Pro milovníky jižní Itálie je Prokafe GOLD nejen kávou, ale cestou do srdce tradiční kávové kultury, kde je každé zrno výrazem vášně a mistrovství. Vychutnejte si tento zlatý elixír a nechte se unést smyslnou chutí a povznášejícím aromatem, které vás připraví na den plný možností.

1 položek celkem
Zrnkova italska kava robusta Arabica smes amerika indie prokafe cerstve prazena
od 99 Kč / ks

Kvalitní italská zrnková káva, směs Robusta a Arabica. Intenzivní prožitek ze silnější směsi, kterého je dosaženo vyšším podílem robusty, vhodné zejména na ranní probuzení....

+ další
Kód: 411/125
Bio kvalita
Bio kvalita
Naše káva nebyla chemicky ošetřena
Certifikát kavality
Certifikát kvality
Certifikat Piemonte Eccellenza Artigiana
Doprava Zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1500,- doprava zdarma
Italské pražení
Italské pražení kávy
Káva je pražena přímo v Itálii. Italský mistr ručí za pražení bez kyselosti. Praženo do tónu hořké čokolády
Odesíláme do 24 hod.
Odesíláme do 24 hod.
Vaši objednávku předáme dopravci do 24hod. od objednání
Prémiový obal
Prémiový obal
s aroma ventilem
Výběrová zrna
Výběrová zrna
Kávová zrna jsou pečlivě vytřízena a pražena jen ty, co splňují nejvyšší kvalitu
Nevíte si rady s výběrem
Nevíte si rady s výběrem
Zavolejte nám +420 602 213 642, rádi Vám s výběrem poradíme podle toho co máte rádi