O naší kávě

Objevte kouzlo vybraných italských kávových směsí, které pro vás s láskou a odborností připravuje náš italský mistr pražič z malebného kraje Piemont v severozápadní Itálii. S dlouholetou tradicí a zkušenostmi v pražení kávy se naše pražírna pyšní prestižním označením PIEMONTE ECCELLENZA ARTIGIANA, což je zárukou nejvyšší kvality, řemeslné zručnosti a profesionality.

Naše kávové směsi jsou harmonickým spojením exotických a neobvyklých ingrediencí, které přináší vzácná jihoamerická aroma. Ručně sbírané zrna arabiky z jižní Ameriky a kvalitní asijské robusty tvoří základ našich směsí, nabízejíc vám úžasné gurmánské potěšení při každém doušku. Rozmanité chutě se rozvíjejí ve širokou paletu aromatických tónů, kde se prolínají nádechy čokolády, oříšků, kakaa, medu a ovoce s charakteristickými kávovými tóny, čímž vytvářejí naprosto jedinečný zážitek.

Pokud toužíte po objevování nových a neotřelých kávových značek, naše káva je tou pravou volbou pro vás. Ponořte se do světa autentických italských chutí a aromat, a ochutnejte neopakovatelnou atmosféru Itálie ve svém šálku. Naše káva není jen nápojem, ale cestou do srdce italské kávové kultury, kde se každé zrno stává vyprávěčem příběhu plného vášně a mistrovství.